20. 03. 15
posted by: Sebastian
Odsłony: 74

W związku z epidemią proszę osoby odwiedzające warsztat o zachowywanie ogólnych zasad bezpieczeństwa (dystans + pozostałe zalecenia). Poza tym warsztat funkcjonuje jak najbardziej normalnie w standardowych godzinach 9:30-18 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszam na przedsezonowy serwis, wymianę płynów, regulacje, wymiany opon, napędów, serwis zawieszeń czy diagnostykę komputerową :) Kompleksowy zakres usług jak zawsze w jednym miejscu!

19. 06. 20
posted by: Sebastian
Odsłony: 497

Diagnostyka komputerowa motocykli 

Od niedawna poszerzyliśmy ofertę usług o diagnostykę komputerową motocykli i skuterów. Do badania Waszych motocykli służy nam ostatnie wcielenie jednego z najmocniejszych zawodników na rynku - Texa TXB Evolution, oszywiście z najnowszym, legalnym oprogramowaniem i walizkami okablowania do motocykli europejskich i azjatyckich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowych usług, dostępnych również dla motocykli marek bardziej egzotycznych m.in Triumph, MV Agusta, Ducati, Moto Morini, BMW, Moto Guzzi itd. 

13. 11. 16
Odsłony: 6231

Migus Motocykle to firma budowana na pasji do motocykli. Każdy motocykl, który trafia w moje ręce jest traktowany z najwyższą dbałością o szczegóły – nawet o te, których nikt nie zobaczy.

Gdy buduję motocykl, każdy element jest przemyślany, musi spełniać swoją rolę w 100%, perfekcyjnie wyglądać i pozwalać na ergonomiczny serwis motocykla.

Kiedy w czasie renowacji przywracam do życia motocykl, nie robię tego po łebkach. Każda jedna część i wszystkie razem są weryfikowane pod względem dalszej przydatności, naprawiane, odświeżane lub wymieniane na nowe.

 

Mój serwis motocyklowy to nie jest zwykły warsztat, gdzie klient ma kontakt z mechanikiem tylko wtedy, gdy oddaje motocykl i płaci za usługę. Mój warsztat, to początek większego projektu, mającego na celu stworzenie świetnego miejsca dla każdego motocyklisty - ale nie chcąc zapeszyć - tutaj na szczegóły musicie zaczekać. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, zakupów w sklepie, czy też odwiedzin celem napicia się kawy :)

 

Jeśli masz chwilę, w zakładce Okiem Migusa znajdziesz też kilka ciekawych porad i relacji z wyjazdów, Migus Motocykle to nie tylko warsztat.

Jeżeli wybierasz się z wizytą, znajdziesz mój sklep i serwis motocyklowy w Raciborzu, na ul. Górnej 40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save


Powered by JS Network Solutions