Drukuj

Migus Motocykle - Serwis Motocyklowy Racibórz

13. 11. 16
Odsłony: 7060

Migus Motocykle to firma budowana na pasji do motocykli. Każdy motocykl, który trafia w moje ręce jest traktowany z najwyższą dbałością o szczegóły – nawet o te, których nikt nie zobaczy.

Gdy buduję motocykl, każdy element jest przemyślany, musi spełniać swoją rolę w 100%, perfekcyjnie wyglądać i pozwalać na ergonomiczny serwis motocykla.

Kiedy w czasie renowacji przywracam do życia motocykl, nie robię tego po łebkach. Każda jedna część i wszystkie razem są weryfikowane pod względem dalszej przydatności, naprawiane, odświeżane lub wymieniane na nowe.

 

Mój serwis motocyklowy to nie jest zwykły warsztat, gdzie klient ma kontakt z mechanikiem tylko wtedy, gdy oddaje motocykl i płaci za usługę. Mój warsztat, to początek większego projektu, mającego na celu stworzenie świetnego miejsca dla każdego motocyklisty - ale nie chcąc zapeszyć - tutaj na szczegóły musicie zaczekać. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, zakupów w sklepie, czy też odwiedzin celem napicia się kawy :)

 

Jeśli masz chwilę, w zakładce Okiem Migusa znajdziesz też kilka ciekawych porad i relacji z wyjazdów, Migus Motocykle to nie tylko warsztat.

Jeżeli wybierasz się z wizytą, znajdziesz mój sklep i serwis motocyklowy w Raciborzu, na ul. Górnej 40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save